Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży

Piotr Żelazowski

Tel. kom. : 605 271 632

email: piotr.zelazowski@ozarow.com.pl

 

Regionalny Szef Sprzedaży Rynku Południowego

Krzysztof Dąbrowski

Tel. Kom. : 696 451 521

Email: krzysztof.dabrowski@ozarow.com.pl

 

Regionalny Szef Sprzedaży Rynku Północnego

Krzysztof Zając

Tel. kom. : 600 260 146

email: krzysztof.zajac@ozarow.com.pl

 

Klienci Kluczowi i Inwestycje

Jacek Klimek

Tel. kom. : 604 237 604

email: jacek.klimek@ozarow.com.pl

 

Eksport:

Albert Choinka

Tel.: +48 (15) 839 13 43

Tel. kom. : 665 883 523

email: albert.choinka@ozarow.com.pl

 

Dodatkowa obsługa klienta – biuro Grupy Ożarów S.A.:

Krystyna Misztal

Tel.: +48 (15) 839 13 56

Tel. kom. : 600 260 148

email: krystyna.misztal@ozarow.com.pl

 

Rynek Pomorski i Kujawsko-Pomorski:

Jerzy Perzyński

Tel. kom. : 604 540 818

email: jerzy.perzynski@ozarow.com.pl

 

Rynek Warmińsko-Mazurski:

Krzysztof Zając

Tel. kom. : 600 260 146

email: krzysztof.zajac@ozarow.com.pl

 

Rynek Północno-Mazowiecki:

Kamil Tabędzki

Tel. kom. : 667 881 934

email: kamil.tabedzki@ozarow.com.pl

 

Rynek Południowo-Mazowiecki:

Krzysztof Dąbrowski

Tel. kom. : 696 451 521

email: krzysztof.dabrowski@ozarow.com.pl

 

Rynek Podlaski:

Marek Minkiewicz

Tel. kom. : 728 433 809

email: marek.minkiewicz@ozarow.com.pl

 

Rynek Zachodni:

Radosław Wiktorowicz

Tel. kom. : 600 816 382

email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

 

Rynek Podkarpacki:

Cezary Dul

Tel. kom. : 604 518 964

email: cezary.dul@ozarow.com.pl

 

Rynek Lubelski:

Elżbieta Hoda

Tel. kom. : 600 260 149

email: elzbieta.hoda@ozarow.com.pl

 

Rynek Wschodnio-Podkarpacki:

Grażyna Stadnik

Tel. kom. : 602 592 220

email: grazyna.stadnik@ozarow.com.pl

 

Rynek Świętokrzysko-Małopolski:

Tomasz Kordecki

Tel. kom. : 668 863 940

email: tomasz.kordecki@ozarow.com.pl