ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Grupa Ożarów S.A.

Karsy 77

27-530 Ożarów

 

Centrala

Tel.: +48 (15) 839 11 00

Fax: +48 (15) 839 13 88

 

Sekretariat

Tel.: +48 (15) 839 11 07,

+48 (15) 839 11 06

Fax: +48 (15) 839 13 88

email: gosa@ozarow.com.pl  

SIEDZIBA SPÓŁKI

 

Grupa Ożarów S.A.

Ul. Księdza Ignacego Skorupki 5

00-546 Warszawa

NIP 863-000-13-99

Regon: 830000977

 

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, 

XII Wydział Gospodarczy

KRS: 0000038326

Kapitał zakładowy: 114 979 980,00 PLN opłacony w całości

 

Sekretariat

Tel.: +48 (22) 583 76 00

Fax: +48 (22) 583 76 12

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY CEMENTOWNIA REJOWIEC

 

Ul. Fabryczna 1

22-170 Rejowiec Fabryczny

 

Sekretariat

Tel.: +48 (82) 566 32 16

Fax: +48 (82) 566 32 09

email: rejowiec@ozarow.com.pl

 

Centrala

Tel.: +48 (82) 566 32 00

LOGISTYKA DOSTAW – zakład Ożarów

Główny Specjalista ds. Logistyki
Monika Żelazowska
Tel.: +48 (15) 839 13 52
Tel. kom. : 602 235 170
email: monika.zelazowska@ozarow.com.pl
Specjalista ds. Logistyki
Cezary Banasik
Tel.: +48 (15) 839 13 50
Tel. kom. : 602 765 564
email: cezary.banasik@ozarow.com.pl
Specjalista ds. Logistyki

Wioletta Kościołek
Tel.: +48 (15) 839 13 54
Tel. kom. : 604 559 495
email: wioletta.kosciolek@ozarow.com.pl

Logistyka dostaw
Tel.: +48 (15) 839 13 44-47
fax: +48 (15) 839 13 47-48
email: zlecenialogistyka@ozarow.com.pl
Fakturowanie
Barbara Jaworska
Tel.: +48 (15) 839 13 57
email: barbara.jaworska@ozarow.com.pl


LOGISTYKA DOSTAW – zakład Rejowiec

Główny Specjalista ds. Logistyki
Monika Żelazowska
Tel.: +48 (15) 839 13 52
Tel. kom. : 602 235 170
email: monika.zelazowska@ozarow.com.pl
Specjalista ds. Logistyki
Wanda Daniec
Tel.: +48 (82) 56 63 217
Tel. kom. : 600 301 313
email: wanda.daniec@ozarow.com.pl

Logistyka dostaw
Tel.: +48 (82) 56 63 217
Tel kom. : 668 489 320
fax: +48 (82) 56 63 208
email: rejowiec.logistyka@ozarow.com.pl
Fakturowanie
Barbara Jaworska
Tel.: +48 (15) 839 13 57
email: barbara.jaworska@ozarow.com.pl


SKŁADY PRODUCENTA

SP Olsztyn
Ul. Cementowa 1
10-429 Olsztyn
Tel/fax. +89 533 75 23

SP Gdańsk
Ul. Nowy Świat 16C
80-299 Gdańsk
Tel. + 58 552 77 12
Fax. +58 554 61 27

SP Łódź
Ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 102
91-341 Łódź
Tel./fax +42 65 11 867

SP Białystok
Ul. Octowa 5
15-399 Białystok
Tel. +85 742 65 86
Fax. +85 742 30 63


DORADZTWO TECHNICZNE

Kierownik Działu Doradztwa Technicznego
Paweł Trybalski
Tel.: +48 (15) 839 13 94
Tel. kom. : 667 880 524
email: pawel.trybalski@ozarow.com.pl
Specialista ds. Doradztwa Technicznego
Krzysztof Pytel
Tel.: +48 (15) 839 13 95
Tel. kom. : 668 863 938
email: krzysztof.pytel@ozarow.com.pl

Specialista ds. Doradztwa Technicznego
Artur Paszkowski
Tel.: +48 (15) 839 13 59
Tel. kom. : 503 913 514
email: artur.paszkowski@ozarow.com.pl
Laboratorium Betonów
Tel.: +48 (15) 839 13 97
Fax: +48 (15) 839 14 14
email: stefan.sikora@ozarow.com.pl


MARKETING

Zastępca Dyrektora ds. Marketingu Technicznego
Tel.: +48 (15) 839 13 42
email: marketing.techniczny@ozarow.com.pl

Specialista ds. Marketingu
Tel.: +48 (15) 839 13 43
email: eksport@ozarow.com.pl

ODDZIAŁ SPEDYCJA

Dyrektor Oddziału Spedycja
Tel.: +48 (15) 839 14 01
Tel. kom. : 603 867 490
email: spedycja.dyrektor@ozarow.com.pl

Kierownik Działu Obsługi Spedycyjnej
Tel.: +48 (15) 839 14 02
Tel. kom. : 603 400 452
email: spedycja.kierownik@ozarow.com.pl

ZAKUPY I MAGAZYNY

Wydział Zaopatrzenia
Fax.: 15 / 839 13 10
 
Daniel Korczyk
Szef Zaopatrzenia
e-mail: daniel.korczyk@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 12 70
tel. kom. 602 884 707
Zaopatrzenie, Magazyny
Bolesław Konopka
Starszy Specjalista
e-mail: boleslaw.konopka@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 05
tel. kom. 602 716 346
Olej napędowy,
Olej opałowy,
Folia,
Palety drewniane,
Gaz propan luzem,
Oleje smarne: silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne,
Smary,
Płyny eksploatacyjne
Łukasz Skuza
Specjalista ds. zakupów
e-mail: lukasz.skuza@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 07
tel. kom. 667 882 326
Paliwa alternatywne:
Paliwo 191210,
Miał gumowy
Sylwia Nowak
Młodszy Specjalista ds. zakupów
e-mail: sylwia.nowak@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 09
Miał węglowy,
Dodatek żelazonośny,
Łupek surowiec – kamień pokruszony,
Dodatki do cementu,
Reduktor chromu +6 (siarczan żelazawy),
Organizacja transportu do przewozu w/w surowców masowych
Monika Majcher
Młodszy Specjalista ds. zakupów
e-mail: monika.majcher@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 09
tel. kom. 505 540 999
Popioły suche i mokre,
Reagips, kamień gipsowy,
Żużel granulowany wielkopiecowy,
Organizacja transportu do przewozu w/w surowców masowych
Grzegorz Skuza
Specjalista ds. zakupów
e-mail: grzegorz.skuza@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 12 19
Tel. kom. 664 131 701
Części zamienne rysunkowe – kraj i import
Modele do wykonywania odlewów, matryc i form,
Odlewy surowe - nieobrobione,
Maszyny, urządzenia podzespoły,
hydraulika,
pneumatyka,
uszczelnienia, pasy klinowe, taśmy przenośnikowe, płyty wulkanizowane
Obudowy łożysk , krążniki,
Skład konsygnacyjny – łożyska
Anna Florys
Specjalista ds. zakupów
e-mail: anna.florys@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 51
tel. kom. 786 856 747
Wyroby hutnicze handlowe: blachy druty, kształtowniki i rury,
Wyroby złączne (śruby, nakrętki, nity, wkręty, podkładki),
Elektrody- elektrody do spawania, druty spawalnicze,
Narzędzia, łańcuchy (galla, sworzniowe, ogniwowe, specjalne),
Wyroby gumowe ( taśmy, płyty, węże, przewody, sznury gumowe),
Armatura,
Pompy,
Wentylatory,
Materiały wybuchowe,
Upłynnienia, sprzedaż pozostała (złom, taśma używana, drewno odpadowe),
Gazy techniczne
Edward Miziuła
Specjalista ds. zakupów
e-mail: edward.miziula@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 1293
tel. kom. 505 541 001
Osprzęt elektryczny, kable i przewody,
Aparatura elektryczna NN do 1 KV, ŚN i WN,
Transformatory, maszyny elektryczne, automatyka GSZ,
Urządzenia elektroenergetyczne,
AKP, przyrządy, sterowniki PLC
Henryk Tużnik
Specjalista ds. zakupów
e-mail: e-mail: henryk.tuznik@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 06
tel. kom. 664 131 708
Cegły, betony, zaprawy, materiały izolacyjne,
Kotwy i blachy przekładkowe,
Mielniki, kule, cylpepsy,
Tkaniny techniczne (taśmy areacyjne, maty filtracyjne, worki filtracyjne),
Części samochodowe Biełaz,
Części samochodowe pozostałe,
Części do maszyn budowlanych,
Części do wózków Linde i pozostałych,
Części zamienne ciągników siodłowych i cementonaczep
Anna Frączek
Specjalista ds. zakupów
e-mail: e-mail: anna.fraczek@ozarow.com.pl
tel. 15 / 839 13 49
tel. kom. 608 388 140
Worki papierowe,
Materiały gospodarcze (zamki, kłódki, drewno, łopaty, miotły),
Farby, kleje, spray,
Odczynniki chemiczne,
Materiały budowlane : cegły budowlane, zaprawy, tynki, kostka brukowa itp.,
Materiały BHP,
Materiały biurowe,
Materiały spożywcze
Magazyny
tel. 15 / 839 13 02, -03
e-mail:e-mail: arkadiusz.zygan@ozarow.com.pl
e-mail: zofia.kruszyna@ozarow.com.pl

Godziny otwarcia magazynu 6.30 – 15.00, w dni robocze

INWESTYCJE

Z-ca Dyrektora ds. Inwestycji
Jerzy Walaszek
Tel.: +48 (15) 839 11 23
Tel. kom. : 600 260 152
email: jerzy.walaszek@ozarow.com.pl

 

Kierownik Działu Projektu Inwestycyjnego
Jerzy Maruszczak
Tel.: +48 (15) 839 11 66
Tel. kom.: 668 313 606
email: jerzy.maruszczak@ozarow.com.pl

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

Kierownik Działu Ochrona Środowiska
Tel +48(15) 839 11 37
Email: ochrona.srodowiska@ozarow.com.pl

BHP

Kierownik Działu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Tel.: +48 (15) 839 11 51
email: bhp@ozarow.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE

Główny Specialista ds. Finansowych
Tel.: +48 (15) 839 13 65
email: finansowy@ozarow.com.pl
Główny Księgowy
Tel.: +48 (15) 839 13 12
email: ksiegowy@ozarow.com.pl

Kontroler Finansowy Grupy
Tel.: +48 (15) 839 13 70
email: kontroling@ozarow.com.pl

Dział Kontroli Finansowej
Tel.: +48 (15) 839 13 15
email: kontroling@ozarow.com.pl

Radca Prawny
Tel.: +48 (15) 839 13 80
email: radca.prawny@ozarow.com.pl

Dział Finansowy – Płatności zobowiązań, faktury
Tel.+48 (15) 839 13 73
Tel.+48 (15) 839 13 67
Dział Księgowości – Salda zobowiązań
Tel.+48 (15) 8391319

Dział Księgowości – Salda należności
Tel.+48 (15) 8391322

Windykacja
Tel.: +48 (15) 839 13 68


JAKOŚĆ

Pełnomocnik Dyrektora Generalnego ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Tel.: +48 (15) 839 11 20
email: zsz@ozarow.com.pl

Kierownik Wydziału Kontroli Jakości
Tel.: +48 (15) 839 11 43
Email: kontrola.jakosci@ozarow.com.pl

DZIAŁY PRODUKCYJNO-TECHNICZNE

Szef Produkcji
Tel.: +48 (15) 839 11 28
email: szef.produkcji@ozarow.com.pl
kierownik Wydziału Produkcji i Współspalania
Tel.: +48 (15) 839 11 36
email: kierownik.produkcji@ozarow.com.pl

kierownik Zmiany
Tel.: +48 (15) 839 11 22
email: kierownik.zmiany@ozarow.com.pl

kierownik Wydziału Pakowni
Tel.: +48 (15) 839 12 71
email: pakownia@ozarow.com.pl

Główny Energetyk
Tel.: +48 (15) 839 11 64
email: energetyk@ozarow.com.pl

Kierownik Wydziału Automatyki
Tel.: +48 (15) 839 11 87
email: automatyka@ozarow.com.pl

Kierownik ds. Inwestycji Sterowania i Automatyki
Tel.: +48 (15) 839 11 90
email: isa@ozarow.com.pl

Kierownik Wydziału Elektrycznego
Tel.: +48 (15) 839 11 79
email: elektryczny@ozarow.com.pl

Główny Mechanik
Tel.: +48 (15) 839 12 04
email: mechanik@ozarow.com.pl

Kierownik Działu Przygotowania i Rozliczeń Remontów
Tel.: +48 (15) 839 12 07
email: remonty.rozliczanie@ozarow.com.pl

Kierownik Wydziału Mechanicznego
Tel.: +48 (15) 839 12 22
email: mechaniczny@ozarow.com.pl

kierownik Wydziału Remontów
Tel.: +48 (15) 839 12 36
email: remonty.kierownik@ozarow.com.pl

Główny Specjalista ds. Górniczych
Tel.: +48 (15) 839 12 48
email: kopalnia@ozarow.com.pl

Kierownik Działu Robót Górniczych Gliniany
Tel.: +48 (15) 839 12 49
email: drg@ozarow.com.pl

Dział Utrzymania Ruchu
Tel.: +48 (15) 839 12 62
email: dur@ozarow.com.pl


PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Wybierz obszar na mapie, aby znaleźć przedstawiciela regionalnego


Rynek Północno-Mazowiecki:
Kamil Tabędzki
Tel. kom. : 667 881 934
email: kamil.tabedzki@ozarow.com.pl

Rynek Południowo-Mazowiecki:
Krzysztof Dąbrowski
Tel. kom. : 696 451 521
email: krzysztof.dabrowski@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Rynek Zachodni:
Radosław Wiktorowicz
Tel. kom. : 600 816 382
email: radoslaw.wiktorowicz@ozarow.com.pl

Jerzy Perzyński
Tel. kom. : 604 540 816
email: jerzy.perzynski@ozarow.com.pl

Jerzy Perzyński
Tel. kom. : 604 540 816
email: jerzy.perzynski@ozarow.com.pl

Krzysztof Zając
Tel. kom. : 600 260 146
email: krzysztof.zajac@ozarow.com.pl

Marek Minkiewicz
Tel. kom. : 728 433 809
email: marek.minkiewicz@ozarow.com.pl

Cezary Dul
Tel. kom. : 604 518 964
email: cezary.dul@ozarow.com.pl

Grażyna Stadnik
Tel. kom. : 602 592 220
email: grazyna.stadnik@ozarow.com.pl

Elzbieta Hoda
Tel. kom. : 600 260 149
email: elzbieta.hoda@ozarow.com.pl

Tomasz Kordecki
Tel. kom. : 668 863 940
email: tomasz.kordecki@ozarow.com.pl

Tomasz Kordecki
Tel. kom. : 668 863 940
email: tomasz.kordecki@ozarow.com.pl

Klienci Kluczowi i Inwestycje

Jacek Klimek

Tel. kom. : 604 237 604

email: jacek.klimek@ozarow.com.pl

 

Eksport:

Albert Choinka

Tel.: +48 (15) 839 13 43

Tel. kom. : 665 883 523

email: albert.choinka@ozarow.com.pl

 

Dodatkowa obsługa klienta – biuro Grupy Ożarów S.A.:

Krystyna Misztal

Tel.: +48 (15) 839 13 56

Tel. kom. : 600 260 148

email: krystyna.misztal@ozarow.com.pl